Pust før konsert
Fredrik Fernando Austad
Pust før konsert med Fredrik Fernando Austad
Pust før konsert med Fredrik Fernando Austad
Delta på en guidet, lavterskel pusteklasse før vår Kort & klassisk-konsert 12. februar. Kjøper du billett til Pust før konsert får du konsertbillett med på kjøpet.
Arrangementet finner sted i LAWOs gamle lokaler i Haakon VIIs gate 2.
Pust og musikkopplevelser går hånd i hånd. Begge byr på erfaringer som tar oss med inn i sanselige landskap og inviterer oss til å lande i kroppen vår for å lytte og føle.
Gjennom ulike pusteteknikker kan vi oppnå mental klarhet og dypere kontakt med følelsene våre – et sted hvor stress og tankespinn viker for tilstedeværelse. Det er her forvandlingen skjer: vi blir bedre rustet til å ta inn musikkens mange dimensjoner. I beste fall kan dette inspirere oss og endre hvordan vi både ser og lever i verden. Om ikke annet gir det oss et etterlengtet pusterom i hverdagen hvor vi kan lene oss tilbake og lytte.
Pust før konsert
Dette er et lavterskeltilbud knyttet til konseptet Kort & klassisk. Før konserten kan publikum delta på en guidet pusteklasse med pustetrener og terapeut Fredrik Fernando Austad. Målet med klassen er å bruke pusten som et verktøy for å finne dypere tilstedeværelse, roe ned nervesystemet og skape en sterkere tilknytning til både musikerne og musikken.
Fredrik Fernando Austad
Fredrik er blant annet forfatter av boken Pust ut og underviser grupper, enkeltpersoner og bedrifter i pusteteknikker og stressmestring.
Medvirkende
-
Fredrik Fernando Austad
Pustetrener og terapeut
Billetter
Priser
Prisgrupper | Pris |
---|---|
Voksen | 350 kr |