Familiedag
Familiedag med konsert og aktiviteter
På familiedagen er det varierte musikalske aktiviteter i foajeen, som instrumentprøving.
Foto John-Halvdan Olsen-Halvorsen
Familiedag med konsert og aktiviteter
Vi ønsker store og små velkommen til et konserthus fylt av musikk, kreativitet og glede. Det vil yre av liv i foajeen og være aktiviteter i hver lille krok. Prøv instrumenter, diriger et ensemble, komponer musikk, møt musikerne og bli kjent med instrumentene!
På familiekonserten vil du høre historien om orkesteret som skulle spille et helt nytt musikkstykke, men piccolofløyten Pee Wee hadde mistet soloen sin. Hvor hadde melodien blitt av? Kan du hjelpe oss med å finne den? Bli med inn i historien når vi løser mysteriet om melodien som mangler.
Velg mellom tre konserttidspunkt når du kjøper billetter. Du kan komme og gå når du vil mellom kl. 12:00 og 15:00 og delta på aktivitetene, og hører konserten på det klokkeslettet du har valgt.
Konserten passer for barn fra 4 år og oppover.
Hva spilles
-
George Kleinsinger, Piccoloen Pee Wee
George Kleinsinger Piccoloen Pee Wee
Varighet
Medvirkende
-
Kolbjørn Holthe
Dirigent -
Mathias Luppichini
Konferansier -
Trond Magne Brekka
Piccolofløyte -
Liv Marie Skaare Baden
Regi og produsent -
Julie Skoglund
Lysdesign -
Philippe Schneider
Scenograf -
Peter Haugen
Lyd
Billetter
Priser
| Prisgrupper | Pris |
|---|---|
Voksen |
300 kr |
Barn |
150 kr |
Familiedag